European Real Estate Challenge

European Real Estate Challenge jest międzynarodowym programem edukacyjnym, powołanym do życia kilka lat temu przez prof. Nicka Nunnigtona z Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii oraz prof. Klaas J. Schermera z Hanzehogeschool z Groningen w Holandii. Głównym celem programu jest wymiana doświadczeń i idei na poziomie międzynarodowym między uczelniami, a następnie między uczelniami a światem biznesu, w zakresie wiedzy o rynku nieruchomości oraz przede wszystkim przygotowanie studentów do pracy na prawdziwych studiach przypadków z tej dziedziny.


Projekty należące do tej grupy:

November 23, 2014 - January 16, 2015: International Real Estate Challenge 2015

Zakład Inwestycji i~Nieruchomości SGH wraz z~Cushman &~Wakefield zapraszają studentów do udziału w ósmej edycji programu edukacyjnego International Real Estate Challenge (IREC).

October 18, 2013 - January 31, 2014: International Real Estate Challenge 2014

SGH oraz Cushman & Wakefield zapraszają studentów na ósmą edycję programu International Real Estate Challenge (IREC).

October 22, 2012 - January 31, 2013: European Real Estate Challenge 2013

Katedra Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej wraz z Cushman & Wakefield, wiodącą na świecie firmą doradczą w dziedzinie nieruchomości oraz jedynym sponsorem w Polsce programu edukacyjnego European Real Estate Challenge (EREC) już po raz siódmy zapraszają studentów do kolejnej edycji tego programu.

October 17, 2011: European Real Estate Challenge 2012

Rusza kolejna edycja międzynarodowego programu edukacyjnego European Real Estate Challenge. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

December 21, 2009: European Real Estate Challenge 2010

W tegorocznym projekcie weźmie udział czworo studentów SGH, wybranych przez przedstawicieli Katedry Inwestycji i Nieruchomości SGH oraz pracowników Cushman & Wakefield. Finał trwającego kilka miesięcy programu odbędzie się w styczniu 2010 r. w Berlinie.