O SKN Inwestycji i Nieruchomości

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości to najlepszy sposób aby już w trakcie studiów posiąść praktyczną wiedzę i umiejętności, które zaprocentują w przyszłości. Dzięki współpracy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami działającymi na rynku nieruchomości, czyli inwestorami, deweloperami, firmami doradczymi i budowlanymi, możemy realizować nasze zainteresowania. Nasze dotychczasowe projekty to m.in.:

  • spotkania ze specjalistami z branży,
  • organizowanie co roku kilku konferencji,
  • współpraca z prasą branżową,
  • uczestnictwo w największych europejskich targach nieruchomości: Expo Real w Monachium i CEPIF w Warszawie,
  • współpraca z Katedrą Inwestycji i Nieruchomości,
  • viewingi najciekawszych warszawskich budynków (również w trakcie budowy).

SKN Inwestycji i Nieruchomości to nie tylko działalność na terenie SGH i Warszawy. Szkoła Główna Handlowa jako jedyna w Polsce bierze udział w prestiżowym międzynarodowym programie edukacyjnym European Real Estate Challenge, podczas którego studenci w europejskich i amerykańskich uczelni, podzieleni na międzynarodowe zespoły, tworzą fikcyjne firmy konsultingowe, których celem jest poszukiwanie nowej siedziby dla specjalnie stworzonego przedsiębiorstwa. Program ten jest corocznie rozgrywany w jednym z europejskich krajów, a zmagania trwają dwa tygodnie.

Spotkania naszego SKN-u to nie tylko ciężka praca, ale także miło spędzony czas w niemalże rodzinnym gronie i przyjemnej atmosferze.