Real Estate Meeting

Real Estate Meeting jest drugim po Real Estate Conference najważniejszym wydarzeniem organizowanym co roku przez SKN Inwestycji i Nieruchomości. REM jest kilkudniowym spotkaniem, obejmującym dzień konferencji oraz dni viewingów i innych ciekawostek, przygotowanych dla przyjeżdżających na to wydarzenie studentów z kół naukowych z całej Polski.


Projekty należące do tej grupy:

7-9 May 2014: Real Estate Meeting 2014

REM 2014 to kolejna odsłona corocznego zjazdu miłośników tematyki nieruchomości, skupionych w kołach naukowych z całej Polski. W trakcie trzech dni wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję nie tylko zdobycia cennej wiedzy podczas konferencji naukowej, ale także wykorzystają ją w praktyce biorąc udział w case study przygotowanego przez jednego z naszych partnerów. Dopełnieniem tych atrakcji będzie wizytacja jednej z ciekawych nieruchomości, zgodnie z tematyką konferencji.

8-10 May 2013: Real Estate Meeting 2013

Tegoroczna edycja REM przybliży nam charakterystykę funkcjonowania funduszy inwestycyjnych w sektorze nieruchomości. Eksperci z branży przedstawią swoją działalność w ujęciu prawnym oraz finansowym. A w dwóch kolejnych dniach odbędą się viewing i case study.

9-11 May 2012: Real Estate Meeting 2012

Tegoroczna edycja REM dotyczyć będzie zagadnień planowania i przeprowadzania inwestycji bezpośrednich. Eksperci z różnych obszarów specjalizacji zaprezentują kompleksowy obraz procesu inwestycyjnego ze szczególnym uwzględnieniem aspektów finansowych, rynkowych oraz prawnych.

18-20 April 2011: Real Estate Meeting 2011

W tym roku słowem-kluczem REM będą nieruchomości nietypowe. Prelegenci przybliżą tematykę inwestowania, zarządzania oraz wyceny tych szczególnych obiektów. Przedstawiony zostanie również proces due diligence w tego typu transakcjach.

21-23 April 2010: Real Estate Meeting 2010

REM 2010 to trzydniowy zjazd członków kół zainteresowanych tematyką nieruchomości z całej Polski. Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w konferencji naukowej poświęconej tematyce inwestycji w nieruchomości, zwiedzić ciekawe warszawskie nieruchomości, lepiej poznać stolicę w ramach wspólnej wycieczki, a także spróbować swoich sił w grze Cashflow.