9-11 May 2012

Zapraszamy na Real Estate Meeting 2012

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości ma zaszczyt zaprosić na konferencję Real Estate Meeting 2012, która odbędzie się 9 maja 2012 r. (środa) w Auli I w Budynku C Szkoły Głównej Handlowej, a także na powiązane z nią wydarzenia w dwóch kolejnych dniach.

Real Estate Meeting jest cykliczną konferencją poświęconą zagadnieniom inwestowania na rynku nieruchomości. Tegoroczna edycja projektu dotyczyć będzie zagadnień planowania i przeprowadzania inwestycji bezpośrednich. Działalność deweloperska jest dziedziną wymagającą dużej interdyscyplinarności, dlatego wśród zaproszonych gości znaleźli się eksperci z różnych obszarów specjalizacji. Podczas prelekcji zaprezentowany zostanie kompleksowy obraz procesu inwestycyjnego ze szczególnym uwzględnieniem aspektów finansowych, rynkowych oraz prawnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia na stronie głównej REM 2012, gdzie podane są też informacje odnośnie zapisywania się, do czego gorąco zachęcamy. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona!

 

Zobacz też stronę główną projektu: Real Estate Meeting 2012