May 8, 2013

Zapraszamy na Real Estate Meeting 2013

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości ma zaszczyt zaprosić na konferencję Real Estate Meeting 2013, który odbędzie się w dniach 8 maja 2013 r. (środa) w Auli 4a w budynku C Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który znajduje się przy Al. Niepodległości 128.

REM 2013 to kolejna odsłona corocznego zjazdu miłośników tematyki, nieruchomości, skupionych w kołach naukowych z całej Polski. Dobre inwestowanie? To również jest „sztuka”! Tegoroczna konferencja przybliży charakterystykę funkcjonowania funduszy inwestycyjnych w sektorze nieruchomości. Eksperci z branży przedstawią swoją działalność w ujęciu prawnym oraz finansowym. Słuchacze będą mieli możliwość zestawienia strategii inwestycyjnych wielu znanych firm działających na polskim rynku nieruchomości. Cała konferencja została podzielona na dwa bloki, na które można zapisywać się niezależnie. Harmonogram przedstawiony został na stronie konferencji.

Zapisy przyjmujemy na adres: real.estate.meeting2013@gmail.com. W treści prosimy wpisać imię, nazwisko oraz numer bloku konferencji (istnieje też możliwość zapisania się na dwa bloki). Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Zobacz też stronę główną projektu: Real Estate Meeting 2013