Okres projektu: cyklicznie

Viewingi

Viewingi, czyli inaczej inspekcje. W trakcie nich zwiedzamy najnowsze i najciekawsze nieruchomości, które już zostały zbudowane lub są w trakcie budowy.


Wiadomości powiązane z tym projektem:

November 21, 2012: Viewing apartamentowca Złota 44

Zwiedziliśmy Złotą 44 - apartamentowiec Orco Property Group, projektu Daniela Libeskinda, który przyjmie pierwszych mieszkańców w 2013 roku.

February 26, 2010: Viewing Osiedla Bluszczańska II

Żywo zainteresowani tematyką nieruchomościami mieszkaniowych członkowie koła dnia 26 lutego 2010 r. odwiedzili osiedle zlokalizowane na ul. Bluszczańskiej na dolnym Mokotowie w Warszawie. Osiedle Bluszczańska etap II jest nową, wielorodzinną, 5-kondygnacyjną zabudową mieszkaniową.

January 6, 2010: Viewing Stadionu Narodowego

Wybuchła zima! Dzień 6 stycznia nie zapowiadał się ładnie, prognozy pogody ostrzegały nas przed nagłym atakiem zimy. Mimo to, dzielna grupka studentów wybrała się na wizytację najczęściej opisywanego przez tabloidy obiektu w Polsce. Tak, oto Stadion Narodowy uchylił nam rąbka swej tajemnicy. Jako jedni z niewielu, można by rzec „wybrani”, mieliśmy możliwość zobaczyć jak powstaje jeden z najbardziej oczekiwanych obiektów ostatnich lat.