Okres projektu: cyklicznie

Inne wiadomości z życia Koła i nie tylko

W tym dziale pojawiają się informacje nie związane z realizowanymi projektami, z udziałem w konferencjach, viewingach ani spotkaniach Koła. Przykładami takich wiadomości mogą być plany na przyszłość (kiedy jeszcze nie wiadomo, jak konferencja będzie się nazywała), informacje o dalszych losach byłych członków Koła czy istotne wiadomości związane z SGH, Warszawą, Polską, Europą, Ziemią itd.


Wiadomości powiązane z tym projektem:

March 27, 2013: Czy warto czekać na „Mieszkanie dla Młodych”?

Dane portalu KRN.pl wskazują, że w chwili obecnej w Krakowie do programu „Mieszkanie dla Młodych” kwalifikowałoby się tylko 1,5 proc. mieszkań. Czy zatem warto czekać na kolejny program pomocowy państwa?

22 October - 10 November 2012: Rekrutacja 2013

Rusza kolejny proces rekrutacji do Koła. Aplikujcie!

March 20, 2012: Spotkanie z prof. Markiem Bryxem

SKNIIN serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych losami naszej uczelni na spotkanie z kandydatem na rektora Prof. dr hab. Markiem Bryxem.

22 November - 9 December 2011: Rekrutacja do Koła Naukowego

Tuż po zakończeniu kadencji obecnego Zarządu, nowy Zarząd przeprowadzi rekrutację do Koła. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Rekrutacja składa się z 3 części: 1. Wypełnienia i odesłania na adres skniin@gmail.com ankiety osobowej - żeby już na wstępie lepiej Cię poznać :) 2. Spotkania informacyjnego (data i miejsce wkrótce) - odpowiemy na wszelkie Twoje pytania 3. Rozmowy rekrutacyjnej, na podstawie której zostanie podjęta ostateczna decyzja.

August 18, 2011: Oferty pracy w nieruchomościach

Nowe oferty pracy w branży nieruchomościowej: Cushman & Wakefield do 22 sierpnia poszukuje PRAKTYKANTA/KI, a do 31 sierpnia MŁODSZEGO NEGOCJATORA.