November 24, 2010

Zaproszenie na Real Estate Conference 2010

SKN Inwestycji i Nieruchomości już po raz 7. organizuje konferencję z cyklu Real Estate Conference. Tegoroczne spotkanie nosi tytuł „Potencjał inwestycyjny Aglomeracji Warszawskiej” i odbędzie się 24 listopada 2010 r. (środa) w sali 152 w Gmachu Głównym SGH.

Podczas konferencji dowiemy się, gdzie warto kupić obecnie mieszkanie, dom czy działkę w Warszawie i okolicach oraz która z inwestycji przyniesie nam najwyższą stopę zwrotu. Przeanalizujemy, jakie projekty są obecnie realizowane i przyjrzymy się najciekawszym inwestycjom. Będzie również o planach rozbudowy infrastruktury oraz lokalizacjach, które mogą zyskać na tym najwięcej. Dodatkowa atrakcja to luksusowe inwestycje na terenie aglomeracji oraz kilka słów o loftach.

Z harmonogramem konferencji można zapoznać się na stronie konferencji.

Jeżeli myślicie o inwestycji w Aglomeracji Warszawskiej i/lub chcecie się dowiedzieć więcej o lokalnym rynku nieruchomości, to konferencja jest właśnie dla Was!

Zapisy trwają do 22 listopada na realestateconference2010@gmail.com. W treści maila prosimy podać: imię, nazwisko oraz blok, w którym chce się uczestniczyć. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba uczestników ograniczona.

Nie przegapcie zapisów!

 

Zobacz też stronę główną projektu: Real Estate Conference 2010